БИТВА
Другий сезон принципових медіа-боїв
У своєму професійному світі вони вже переможці, але що буде, якщо їх помістити в ринг, де немає шляху назад? І все, що залишається – це вдягнути боксерські рукавиці і подивитися в очі своєму супернику.

Учасники соціального проекту,який покликаний популяризувати бокс серед молоді, «БИТВА. СЕЗОН ДРУГИЙ» - на місяць кардинально змінюють своє життя. Попереду на них чекають виснажливі тренування, боїв і прицільних ударів.

ХТО ВОНИ?
Зірки українського шоу-бізнесу, політики, блогери, телеведучі. У своєму професійному світі вони вже переможці. Але на рингу всі рівні, відтак все буде залежати лише від їхнього бажання виграти і роботи над собою протягом тренувального процесу під керівництвом кращих тренерів – чемпіонів України та світу з боксу. Все заради єдиної мети – фінального бою на рингу проекту «Битва».
У ЧОМУ СУТЬ?
20 селебретіз розділилися на дві команди – Червоних та Синіх. Вони мають двох наставниць, які брали участь у першому сезоні «Битви» – Марина Скрипник ( клуб All stars boxing) та Анна Добриднєва (клуб Gymmax). До «Битви» обидві команди готуються в онлайн-форматі. Щотижня записують хроніки підготовчого процессу, які можна буде переглянути на офіціальних акаунтах проекту.
Вже зараз на учасників обох команд чекають безліч випробувань:
- з ними працюють провідні дієтологи та спортсмени;
- для кожного індивідуально розроблений режим тренувань. П'ять
обов'язкових на тиждень;
- консультації лікарів;
- щотижнева звітність про результати
Проект дасть учасникам можливість:
- випробувати себе на міцність;

- освоїти новий вид спорту;

- розвинути нові фізичні здібності;

- перейти на новий, здоровий спосіб життя.

Для кожного з них участь у «Битві» стане новим випробуванням в житті - побороти страх вдарити людину або вийти на ринг, страх не впоратися і боязнь перед невідомістю, яка чекає на них на арені та багато іншого. Адже, запам'ятайте, вони - НЕ професіонали, але на них чекає РЕАЛЬНИЙ бій!
КОЛИ?
28 вересня о 18 годині на ринзі EVENT HALL FREEDOM - фінальний бій обох команд і визначення переможця.
І ГОЛОВНЕ
Підтримавши проект, учасники «Битви» роблять вагомий внесок у благодійність. На усі зібрані кошти з квитків – ініціатори проекту організують повноцінний тренувальний табір для дітей з Києва та області,які займаються боксом.
ТАДЕУШ МУРАТОВ, член правління ГО «Вся Україна», засновник проекту «Битва», організатор Blog fights, майстер спорту з боксу

Я живу цим проектом. Це моє дітище. «Битва» - один із механізмів, який може привернути увагу до боксу і зокрема до дитячого боксу. Я сам в минулому професійний спортсмен і чудово знаю усі нюанси, з якими стикалося наше покоління, і дуже хочу, щоб у теперішнього покоління їх не було, а було фінансування, бо у нас одна із кращих шкіл боксу у світі. Проект «Битва» якраз і націлений на те, щоб примусити всіх наших медійників бути в боксі і підтримати дитячий бокс. Тим більше будь-який спорт це «гонка». А в сучасному світі це дуже важливо. Ми, як спортсмени, завжди повинні бути кращими за опонентів. Це така у нас «деформація» від спорту. Навіть зараз, аналізуючи певний ринок чи продукти, я намагаюся робити краще за інших. Раніше, десь в юнацтві, напевне тільки фізичною силою вирішувалося все. Інакше не було. А зараз ні. Часом хочеться комусь «врізати», але розумієш, що повинна бути дипломатія. Сучасне життя і сучасні реалії примушують стримуватись. Хоча б нині я покликав би багатьох на ринг, дуже багатьох.
МУСА ІСМАЇЛОВ, співзасновник компанії Milpak, член ГО «Вся Україна»

Я з дитинства не був сильно розвинений тілом, але бойовий настрій у мене завжди був присутній. І почуття страху - це точно не моє. Я якось завжди з дитинства боявся підвести свого батька, він був дуже серйозною людиною. Ось може тому в мені і присутній завжди бойовий дух. А з роками я почав розуміти, що саме цей він зробив мене лідером навіть серед моїх друзів. Я взагалі хлопець з великим життєвим досвідом, нехай мені лише 33 роки, я багато побачив життєвих ситуацій, тому навіть зараз, коли мені кажуть - почитай ту чи іншу книгу мотивуючу, я розумію, що знаю всі ці теорії з 20 років. Вставай, працюй, роби, розвивайся...і звісно допомагай. Саме тому я з «Битвою». Бо в першу чергу - це благодійний проект. А для мене благодійність стала невід'ємною частиною життя. Ну і по-друге – він соціально спортивний, а ж саме виходець зі спорту. Тому обидві складові «Битви» для мене важливі.
Валентин Гиря (засновник Групи компаній «Пакт 3»):

Все моє дитинство проходило в спортивних секціях. У когось краще вдавалося тренуватися чи вчитися, ніж у мене. І це завжди було стимулом для досягнення нових рівнів і вдосконалення себе. Суперники вчили цьому. І це якось було підсвідомо, що саме ти мусиш перемогти. В дитинстві головним був результат – перемога суперника. А зараз результатом для мене, першочергово, є перемога над власними лінощами чи сумнівами. Ми підтримуємо проект «Битва», бо основним видом діяльності нашої організації є спортивний напрям. До того ж ми часто підтримуємо не лише звичайні спортивні проекти, а й олімпійські і дитячі. Учасники «Битви» місяць готуються по нашій програмі, за ними стежать в Youtube, вони змінюють свій спосіб життя, правильно харчуються і тренуватися. І ось саме цим вони дають приклад для наслідування. Якщо це позитивно вплине на людей, то вважатимемо, що наше завдання виконане. Адже найважливішим внеском є внесок у дітей. І саме задля цього ми підтримуємо «Битву»

АННА ДОБРИДНЄВА, співачка, учасниця гурту «Пара Нормальних», учасниця проекту «Битва»

Нині я не просто підтримую проект. Я брала участь у першому сезоні, билась на ринзі. Тепер в цьому сезоні я провідна наставниця своєї команди. Це неймовірні люди. Це найсміливіші представники українського шоу-бізнесу, які не бояться ризикнути своїм іміджем і красивим обличчям та вийти в ринг. По-перше, у цього проекту соціальний, спортивно-мотивуючий характер, тому що ми, медійні люди, власним прикладом привертаємо увагу громадськості й молоді до занять спортом, зокрема боксом. Ми показуємо, наскільки це круто, наскільки може змінитися життя, як відкриваються внутрішні резерви, наскільки багато енергії у цього виду спорту. І, звичайно ж, у нас благодійний аспект, оскільки наша держава не фінансує бокс. Ми збиратимемо гроші з квитків і передамо їх на організацію дитячих спортивних зборів. Є два заклади, до яких ми їх передамо. Тому дуже розраховуємо на підтримку, робимо все можливе, аби привернути увагу і отримати результат. Чому саме бокс? Я зростала в Кривому Розі. Це дуже творче, але дуже суворе місто. Тож завжди відчувала внутрішню силу і билась. Я навіть пригадую, як побилась на випускному іспиті з англійської мови із хлопчиком, який був значно вищим за мене і якого боялись всі учні. Слово за слово, і якось так вийшло. Нині провокаційних ситуацій теж чимало, але я надаю перевагу не фізичній силі, а роз'ясненням чи іншим методам. Але мені, як дівчині, дуже приємно усвідомлювати факт, що, якщо людина зовсім не йде на вирішення конфлікту, то я маю необхідну фізичну силу, можу і «вломити» нормально (сміється). Але добре, що до цього не доходить. Вдарити людину це ж не перемога. Перемога – стрибнути із зони комфорту.І це якраз про бокс. Коли я прийшла на проект, то знала, що буде неймовірно важко. Проте за місяці підготовки я вже вийшла в ринг. Це було дуже складне випробування. І таких випробувань багато. Це стосується роботи, сцени, особистих досягнень. Цікаво, що у кожного, хто в моїй команді, характер переможця, а для боксу це вкрай важливо. Потрібно просто вірити в себе у будь-якій справі.
ОЛЕКСАНДР ПАВЛІК, співак, учасник проекту «Битва»

«Битва» - це проект унікальний. Організатори зробили правильну «середину», бо участь артистів в ринзі – це дуже круто. Я підтримуватиму цей проект і в майбутньому. Бо з дитинства займаюся спортом. Спершу були секції, в яких я розумів, що я новачок і мені потрібно наздоганяти своїх одноклубників. Але це надихало. Коли я став старшим, то усвідомив, що можу досягнути будь-яких цілей у будь-якому спорті. Я думаю, що всі, то змалечку займається спортом, проходили через таке. У повсякденному житті я фізичну силу не застосовую. Будь-яку ситуацію можна вирішити діалогом. Проте трапляються винятки. На жаль, в нашій країні чомусь стає популярним махати кулаками, коли виникають непорозуміння на автошляхах чи в громадських закладах. А все тому, що ворог всьому - спритне. Коли людина понаднормово вживає алкоголь, то припиняє себе контролювати і її потрібно ставити на місце. Адекватна розмова вже не діє. В такому разі заступитися за себе чи за когось із близьких – єдине, що може стати причиною застосування фізичної сили. Але краще, щоб таких випадків у житті було менше. Немає бажання витрачати час на «розборки». Тоді ми не встигнемо досягти поставлених цілей у житті. Людина ж почувається переможцем тільки тоді коли досягає поставлених цілей. В моєму житті так і відбувається. Будь-що, за що б я не взявся – бокс це чи плавання – спонукає мене стати номером один. Це стосується не лише спорту, а й музики чи інших сфер моєї діяльності. Кожен повинен прагнути зійти на власний Олімп.
На правах рекламы

10.09.2018 г.
Made on
Tilda