Ми надали для тесту героям з різних сфер потужний ноутбук.
І ось, що з цього вийшло
#
Коли йдеться про потужність ноутбука, в першу чергу в уяві виникають запити до його ігрових можливостей. Але стрімкий розвиток робочих задач, які профі розпочали виконувати не в офісі, а в будь-якому куточку планети, змінює і вимоги. Тепер потужним має бути не лише ігровий комп’ютер.

Ми провели експеримент: зібрали людей різних професій і галузей, надали їм сучасний ноутбук Lenovo ThinkPad T14s на базі процесора AMD Ryzen™ 7 PRO 4750U та попросили порівняти комфорт роботи з їхнім девайсом.

Кожному учаснику довелося завантажувати на комп’ютер свої робочі програми, тож герої погодилися лише за умови, що їхні дані будуть максимально захищені, оскільки робота передбачає конфіденційність інформації.

Основною умовою було ділитися лише власними враженнями. Жодних компромісів. Тільки правдиві відгуки.

У тестуванні лептопа взяли участь:
Ксенія Маслова займається проєктами, які спрямовані на розвиток підприємництва в Україні. Найголовніше в її роботі – постійно бути на зв’язку:
Ксенія отримала ноутбук для тесту в розпал літа, коли, здавалося, ділова активність мала би вщухати. Але для комунікаційника не буває сезонів. Отже, випробування вийшло повноцінним:
"
Мені важливо, щоб я могла сісти в аеропорту, або навіть просто на лавочці, в таксі, – будь-де – відкрити ноутбук і виконати свою роботу. Тому для мене найголовніше в техніці – щоби вона була легка, мобільна, зручна, і щоб обов’язково батарея довго тримала. Я завжди думала, що можу працювати приблизно на будь-чому. Навіть з телефону. Потім стало ясно, що мій легкий і мобільний ноут просто не виконує всі завдання. У мене декілька корпоративних пошт, календарів, месенджерів, застосунків для перемовин, моніторінгу. Все це має постійно оновлюватись. Я маю отримувати інформацію миттєво. І зазвичай я сильно дратуюся, коли ноут починає тупити. Оці декілька хвилин, поки щось завантажується, для мене бувають дуже-дуже критичними.
01
02
03
КСЕНІЯ МАСЛОВА
Я уявляла, що ноутбук буде великим, не влізе до мого рюкзака і доведеться для нього носити окрему сумку. Але він виявився легким. Я перейшла на нього з іншої операційної системи, проте складностей через це не було: просто увімкнула, ввела пароль від Microsoft-акаунту і поїхали. Стосовно процесу роботи, – я не дуже технічно тямлю в нюансах, але мені здалося, що він був в усьому швидшим. Навіть стосовно з’єднання з інтернетом, здатності завантаження та передачі файлів. В Google Chrome я одразу закріпила понад десять вкладок, – жодної втрати швидкості через це не було.
"
Частину тижня Ксенія працює дистанційно, частину – в офісі. Розповідає, що готувалася до запитань колег, чому вона з новим ноутбуком:
Проходить одна колега, проходить інша: ніхто не реагує. Я вирішила сама завести розмову. Кажу: "Дивись, мені дали на тест такий класний ноут, – потужний, взагалі не тупить". Бо зазвичай я на зум-колах якийсь час виглядаю як чорний квадрат. А мені кажуть, що вже всі аналітики консалтингових компаній ходять з такими ноутбуками. Так мені і не вдалося вразити колег. Виявляється, люди, які працюють з величезним масивом інформації щодня, вже знають, що з таким ноутом працювати надійніше.
"
Психотерапевтка та засновниця центру сімейної психології "Фелічіта"
ЄВГЕНІЯ ПОЛТЕНКО
Комунікаційниця консалтингового агентства CIVITTA
КСЕНІЯ МАСЛОВА
Виконавчий директор компанії Saga-development
ОЛЕКСАНДР ГОРГАН
Євгенія Полтенко, психологиня, психотерапевтка, щодня проводить онлайн-консультації та терапевтичні групи, де на відеозв’язку одночасно перебуває багато учасників. Крім того, дитячий садочок та центр сімейної психології "Фелічіта" також вимагають системної роботи з цифровими носіями.
"
ЄВГЕНІЯ ПОЛТЕНКО
Щойно до моїх рук потрапив ноутбук, йому в той самий день довелося прийняти на себе максимальне навантаження: сім годин відеозв’язку. Це була групова психотерапія. Він впорався на ура і навіть тримав заряд увесь цей час.
"
З першого дня тесту Євгенія зазначила про швидкість роботи ноутбука:
У мене буває п’ять-сім-дев’ять консультацій поспіль. Техніка часто й такого навантаження не витримує. А я ще є виконавчою директоркою громадської організації "КоАдаптація", яка допомагає дітям з інвалідністю. І ми використовуємо спецапаратуру, програмне забезпечення для якої встановлюється також на мій робочий комп’ютер.
Для Олександра Горгана, виконавчого директора Saga Development, ноутбук в парі зі смартфоном – це головні інструменти роботи, тому що основна функція – слідкувати за тим, щоб усе виконувалося згідно планам та задумці. Операційне поле – всі процеси, які мають циклічність та повторюваність, мають відбуватися вчасно, якісно і в діапазоні бюджету. Контроль бізнес-процесів і параметрів якості. Для такого об’єму функцій Олександру доводиться користуватися інструментами з різних програмних середовищ:
"
ОЛЕКСАНДР ГОРГАН
Я не можу собі дозволити, щоби в презентації, скажімо, фінансових показників було якесь уповільнення. Це страшенно незручно, коли ти відкриваєш комп’ютер, завантажуєш Power BI, намагаєшся показати дашборд, графік будівництва, темп освоєння бюджету чи ще щось, і в тебе починає гальмувати пристрій. Бо розумієш вартість однієї хвилини людей, з якими ти в комунікації, і що це може позбавити тебе можливості наступної зустрічі з ними. Як не дивно, мені колись доводилося роздруковувати скриншоти дашбордів, щоб не залежати від того, що якийсь девайс зависне. З цим ноутом я не боявся працювати з великою кількістю систем. Такі ноутбуки працюють як інтероперабельні. Система одразу абсорбує і візуалізує всі дані. Жодної затримки.
"
Особливістю роботи Олександра є не лише контроль внутрішніх процесів, але і комунікація з зовнішніми партнерами та замовниками. Це зазвичай люди, які дуже цінують свій час:
Я закохався в цей ноутбук, щойно взяв в руки. Він дуже схожий на мене. Я – гіперактивна людина, дуже жвавий і швидкий, непосидючий. Постійно в русі, я не сиджу на місці, стілець майже не використовую. І ноутбук виявився легким, практично непомітним за вагою в руці. А також неймовірно швидким: він прокидається миттєво, легко залучається в будь-яке завдання. Це перший девайс, який встигає за мною. Мене зазвичай страшенно дратують ноути, що пробуксовують.
Усі показники ефективності роботи людей, юнітів команди візуалізуються через дашборди. Мені потрібен ноутбук, щоби на зручному дисплеї бачити, що відбувається в операційному середовищі.
"
Відповідальність за безпеку даних великої компанії-забудовника очевидна, але сучасні ноутбуки, які виробник позиціонує як техніку саме для бізнесу, забезпечують достатній рівень конфіденційності.
Дисклеймер нативної редакції:
Усі відгуки героїв неупереджені. Розуміємо, що вийшло дуже позитивно, але ми на це жодним чином не впливали.
Нове покоління процесорів AMD Ryzen™ PRO забезпечує необхідну продуктивність і надійність завдяки впровадженню ефективних інноваційних технологій і революційної архітектурі гібридних процесорів. Як лідер у сфері впровадження передових технологій компанія AMD акцентує увагу на використанні ефективних інноваційних розробок – від звичайних настільних систем до особливо важливих мобільних платформ.
Процесори AMD Ryzen™ PRO користуються довірою великих компаній у всьому світі. Вони розроблені для проведення бізнес-обчислень на високому рівні та відрізняються високою надійністю. Технології AMD Secure і ARM® TrustZone® забезпечують ультрасучасні функції безпеки, виводячи системи на кристалі на новий рівень. Рішення на базі AMD розроблені з урахуванням щоденних потреб працівників сучасних підприємств і забезпечують продуктивність і абсолютну впевненість у нормальному робочому процесі.

*Пристрої бренду ThinkPad перевіряють за 12 тестами і 22 процедурами військових стандартів Міністерства оборони США MIL-STD, щоб підтвердити їхню витривалість. Ноутбуки піддають впливу екстремальних температур, статичної електрики, тиску вагою і перевіряють на стійкість при падінні з висоти 1,5 м. Не повторювати в реальному житті. Подібна експлуатація не є гарантією майбутнього функціонування.
Lenovo ThinkPad T14s на базі процесора AMD Ryzen™ 7 PRO 4750U підтверджує: сучасні ноутбуки для бізнесу витримують високий темп життя і роботи, де б не перебував користувач.

ThinkPad T14s захищений на декількох рівнях – дані, що зберігаються в ноутбуці, практично недосяжні для зловмисників. Безпечну аутентифікацію з попередньо встановленою системою Windows 10 Pro забезпечують сканер відбитка пальця, зчитувач смарт-карт, інфрачервона камера. Щоб інформація на носії була надійно зашифрована, пристрій оснащений криптографічним модулем TPM 2.0. У громадському місці ноутбук також захищений від фізичних загроз: від крадіжки вбереже замок Kensington, рознім для якого розташований на торці пристрою. Захист даних навіть у суворих умовах підтверджують випробування за стандартом MIL-STD-810G Міністерства оборони США*.
Авторка: Катерина Городнича
Верстка і дизайн: Дмитро Кругліков, Юлія Виноградська


Дата публікації: 20.10.2021 р.

© 2021 Усі права захищені.
Інформаційне агентство ЛІГАБізнесІнформ