Transportation
Home
School
Fashion
Waste
Communication
Music
Sport
29 червня
Work
17 вересня
10 вересня
26 серпня
19 серпня
5 серпня
21 липня
7 липня
17 червня
Діалоги про інновації, що змінюють світ
Dream the Future
10 ключових сфер нашого життя. 10 фільмів про майбутнє. 10 зустрічей з людьми, які це майбутнє втілюють. Цього літа — дізнавайся про майбутнє, дискутуй про майбутнє, мрій про майбутнє разом з нами.
Work
Обговорення фільму розпочнеться о 18:00. Зареєструйтеся, щоб отримати посилання на фільм

Є питання? Приєднуйся до нашого чату в Telegram


Dream the Future — проєкт, створений LIGA.net та Academy DTEK. Dream the Future — документально-футурологічний серіал, знятий у 2015-2017 роках, який намагається відповісти на питання “яким буде наше майбутнє через 30 років”, розглядаючи у кожній серії одну з десяти важливих сторін нашого буття: роботу, житло, енергію, транспорт, школи, спорт, музику, моду, відходи та комунікації. LIGA.net разом з Academy DTEK пропонують своїм читачам подивитися кожну з цих серій, а потім обговорити побачене у колі експертів, які також поділяться своїм баченням майбутнього, зокрема для України.

Ми влаштовуватимемо покази і обговорення кожні два тижні, дискусія транслюватиметься на цій сторінці. Також перед кожною новою подією тут з’являтиметься форма реєстрації, для тих, хто хоче не лише дивитися серіал і обговорення онлайн, а й приєднатися до них наживо, в Академії ДТЕК.

Давайте мріяти, обговорювати, і конструювати наше майбутнє разом!

Верстка і дизайн: Дмитро Кругліков, Юлія ВиноградськаДата публикації: 31.05.2021 р. © 2021 Усі права захищені.
Інформаційне агентство ЛІГАБізнесІнформ