LIGA.NET СТАЄ
УКРАЇНСЬКОЮ
Ми обіцяли зробити українську версію – ми це зробили. Відтепер LIGA.net українізована – це наш ціннісний вибір. Це тривало певний час. Потребувало додаткових витрат. Але ми впорались. Поступово – розділ за розділом – ми переходили на українську: вчились, виправляли баги, робили помилки в текстах (вибачте, але ще деякий час вони будуть).
Дякуємо усім, хто чекав, підтримував та вірив у нас!
А на додачу ми запустили святковий пакет з найкращими історіями та текстами (тільки для нових підписників). Підключайте рідних, друзів, знайомих!
Повноцінна українська версія запускається у важливий для нас час. Наприкінці вересня в далекому 1997 році був зроблений перший і дуже важливий крок до створення одного з найкращих, правдивих та незалежних медіаресурсів України!

В день народження LIGA.net, ми підготували для вас відео, яке показує, якою багатогранною й водночас унікальною є наша мова.
Сучасне мовлення, його структура та основні лексичні особливості були успадковані від праслов'янської мови, і саме ці особливості, як зазвичай їх називають офіційно – діалектизми, і є зв'язком між поколіннями та нашим з вами культурним та історичним спадком.
Повноцінна українська версія запускається у важливий для нас час. В кінці вересня, в далекому 1997 році, було зроблений перший і дуже важливий крок до створення одного з найкращих, достовірних та незалежних медіа ресурсів України!

В День Народження LIGA.net, Ми підготували для вас відео, яке показує на скільки багатогранна та в той же момент унікальна наша мова.

Сучасне мовлення, його структура та основні лексичні особливості були перейняті від праслов'янської мови і саме ці особливості, як зазвичай їх називають офіційно – діалектизми, і є зв'язком між поколіннями і нашим з вами культурним та історичним спадком.
Забирай подарунок!
А ще в нас є цікава ідея. У свій ДН ми закликаємо долучитись до створення словника нетипових українських слів. А які специфічні слова знаєте ви? Розкажіть нам і отримайте подарунок.
1 місце – підписка на рік на пакет "Партнер" + Навушники JBL LIVE 650BTNC.

2 місце – підписка на рік на пакет "Партнер" + Вологозахищена акустика JBL Charge 4.

3 місце – підписка на рік на пакет "Партнер" + Електронна книга Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen 8GB.
Конкурс проводиться з 30 вересня до 07 жовтня 2021 року (включно).

Переможець буде оголошений 11 жовтня 2021 року.

Переможець буде обраний рішенням редакції (ми любимо кумедні діалектизми).
– Все як ви звикли! Перейти за посиланням і підписатись на сторінку (Інстаграм або Фейсбук).

– Лайкнути допис про конкурс і зробити репост (в Інсті – репост у сториз з активною відміткою профілю LIGA.net).

– А під постом в коментарях залишити свій супер-варіант діалектизму + #liga_challenge. Це все*!
Які подарунки:
Коли конкурс:
Що треба робити:
03
02
01
ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ
На сторінках Liga.net
У соціальних мережах Facebook, Instagram
З 30 вересня 2021 року до 07 жовтня 2021 року
1.1. Організатором і виконавцем Розіграшу є Товариство з обмеженою відповідальністю Інформаційне агентство "ЛігаБізнесІнформ" (надалі – Організатор), що зареєстроване та діє відповідно до законодавства України та розташоване за адресою: 04112, м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 23.

1.2. Мета проведення розіграшу – створення словника нетипових слів української мови та популяризація ресурсу liga.net.

1.3. Цей Розіграш проводиться на безоплатній основі. Організатор витрачає на проведення Розіграшу виключно власні ресурси.
1. ОРГАНІЗАТОР І ВИКОНАВЕЦЬ
10.1. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Розіграшу бере на себе всі ризики відповідальності та наслідків, пов'язаних з можливою участю в Розіграші та отриманням Призу.

10.2. Беручи участь у Розіграші, кожен Учасник тим самим надає свою згоду на обробку та безкоштовне використання наданих Учасником персональних даних, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, номер телефону, поштову адресу, адресу електронної пошти, а також інші данні, що надаються Учасником для участі в Розіграші (далі – "Персональні дані").

Обробка Персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя, – не здійснюється Організатором.

10.3. Організатор з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушує чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передання третім особам), може використовувати на безоплатній основі ім'я Учасника, прізвище, зображення Учасника, інтерв’ю або інші матеріалів про нього. Учасник надає Організатору право публікації (в т.ч. його імені та зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України "Про захист персональних даних".

10.4. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник підтверджує, що з моменту початку його участі він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, та ознайомлений з правами, передбаченими ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних".

10.5. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором самостійно або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

10.6. Організатор не несе будь-якої відповідальності за захист Персональних даних, розміщених Учасником, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручування, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб через дії Учасника з розміщення таких персональних даних.

10.7. Взявши участь у Розіграші, Учасники дають свою згоду на те, що їхні персональні дані, фото- і відеоматеріали з їхньою участю в публічних заходах, які проводяться Організатором у рамках цього Розіграшу, можуть бути використані Організатором та іншими уповноваженими ним особами в рекламних цілях, зокрема в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, та на розміщення реклами в мережі Інтернет без виплати будь-якої винагороди. Авторські права на такі матеріали належать Організатору.

10.8. Процедура визначення Учасників, які мають право одержати Приз, не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу, конкурсом або іншою, заснованою на ризику грою, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу. Організатор Акції не отримує винагороду від Учасників Акції за їхню участь в Акції.
10. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
9.1. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові й інші контакти з учасниками Розіграшу, за винятком випадків, передбачених цими Правилами.

9.2. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Організатор Розіграшу відповідно до вимог чинного законодавства України.

9.3. Зміна та доповнення цих Правил можливі у разі їхнього затвердження Організатором Розіграшу та розміщення скорегованих Правил на сайті liga.net. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

9.4. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект цього Розіграшу не може проводитися так, як це заплановано, включно з причинами, викликаними зараженням комп‘ютерними вірусами, неполадками в роботі мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками та з будь-якої іншої причини, неконтрольованої Організатором, яка спотворює або стосується виконання, безпеки, чесності, цілісності або належного проведення Акції, Організатор може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Розіграшу.

9.5. Всі Учасники Розіграшу самостійно оплачують усі витрати (у разі їх виникнення), понесені ними у зв‘язку з їхньою участю в Розіграші.

9.6. У разі відмови Учасника Розіграшу від отримання Призу, такий Учасник втрачає право на отримання відповідного Призу від Організатора.
9. ДОДАТКОВІ УМОВИ РОЗІГРАШУ
8.1. Для участі в Розіграші, Учаснику необхідно виконати усі наступні умови (дії):

8.1.1. Бути підписаним на блог liga.net в Instagram або liga.net у Facebook.

8.1.2. Поставити лайк оригінальному посту.

8.1.3. Зробити репост оригінального конкурсного посту собі в сториз із активною відміткою профілю @liga_net/@liga.net.

8.1.4. Залишити коментар – свій варіант діалектизму + #liga_challenge.

8.1.5. Кількість коментарів – не обмежується, за умови дотримання п. 8.1.3., п. 8.1.4. цих Правил.

8.1.6. Сторінка у соціальній мережі Учасника конкурсу має бути відкритою та доступною для перегляду.

8.1.7. Профіль Учасника конкурсу має бути живим (мінімум п'ять власних фото) та створений щонайменше за місяць до дати початку конкурсу.

8.2. Один Учасник може виграти тільки один із Призів у Розіграші.
8. УМОВИ УЧАСТІ В РОЗІГРАШІ
7.1. Інформування щодо умов та правил проведення Розіграшу та визначення результату здійснюється шляхом:

– розміщення посту про Розіграш та його умови в соціальних мережах, а саме: Facebook, Instagram;

– розміщення посту про Розіграш та його умови на сайті компанії.

7.2. Результати визначення Переможців Розіграшу, що отримають право на отримання Призу, є остаточними та оскарженню не підлягають.

7.3. Організатор не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцями Розіграшу і прав на отримання Призів. Організатор не бере на себе відповідальність за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
7. ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ ПРО УМОВИ РОЗІГРАШУ
6.1. Призовий фонд розіграшу складається з:

1 місце – 1 підписка на 6 місяців на пакет "Партнер" + Навушники JBL LIVE 650BTNC.

2 місце – 1 підписка на 3 місяці на пакет "Партнер" + Вологозахищена акустика JBL Charge 4.

3 місце – 1 підписка на 3 місяці на пакет "Партнер" + Електронна книга Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen 8GB.

Приз доставляється Переможцю коштом Організатора.

6.2. Призовий фонд обмежений і складає зазначену в п.6.1. кількість Призів.

6.3.Відповідальність Організатора за видачу Призів обмежується вищезгаданою в п. 6.1 кількістю призів.

6.4. Приз отримує лише Учасник Розіграшу, що дотримався всіх умов вказаних у розділі 8 цих Правил.

6.5. Організатор залишає за собою право змінювати кількість призового фонду Розіграшу або включити додаткові Призи, які не прописані в цих Правилах.

6.6. Організатор не несе відповідальності за неможливість Переможця отримати Приз з будь-яких причин, що не залежать від Організатора розіграшу, зокрема у разі, якщо контактна адреса, ім'я та/або прізвище, номер телефону чи інший спосіб зв'язку з Переможцем розіграшу були вказані неправильно та/або нерозбірливо, або змінені тощо. Водночас такі Переможці розіграшу не мають права на одержання від Організатора розіграшу будь-якої компенсації.

6.7. Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання наданих Призів.

6.8. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Розіграшу, інші непідвладні контролю з боку Організатора Розіграшу обставини.

6.9. Заміна Призів грошовим еквівалентом не допускається. Призи обміну та поверненню не підлягають.
6. ПРИЗОВИЙ ФОНД
5.1. Розіграш триває з 00 год 00 хв 30 вересня 2021 року до 23 год 59 хв 07 жовтня 2021 року. Строк проведення Розіграшу може бути продовжений за рішенням Організатора.

5.2. Визначення Результату буде оголошено 11 жовтня 2021 року та опубліковано на сайті за наступним посиланням.

5.3. Переможець буде обраний за рішенням редакції Liga.net, що розташована за адресою: 04112, м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 23.
5. ТРИВАЛІСТЬ ПЕРІОДУ РОЗІГРАШУ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ РОЗІГРАШУ
4.1. Обов’язки Організатора:

4.1.1. Провести Розіграш відповідно до цих Правил.

4.1.2. Видати Призи Розіграшу Учасникам, що вірно виконали всі умови Правил, зокрема умови, передбачені розділом 8, та були обрані переможцями.

4.2. Права Організатора:

4.2.1. Організатору надаються усі Права, передбачені цими Правилами та чинним законодавством України.

4.2.2. Відмовити у видачі Призу Учаснику, який не виконав усіх умов, зазначених у розділі 8 цих Правил, правильно та у повному обсязі.

4.2.3. Відмовити у видачі Призу Учаснику, який не відповідає вимогам цих Правил.

4.2.4. Для отримання Учасником Призу, Організатор має право вимагати від Учасника додаткові документи, що ідентифікуватимуть його особу.
4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ОРГАНІЗАТОРА РОЗІГРАШУ
3.1. Права Учасника:

3.1.1. Ознайомитись з офіційними Правилами Розіграшу.

3.1.2. Брати участь у Розіграші в порядку, визначеному цими Правилами.

3.1.3. Отримувати інформацію про зміну Правил Розіграшу.

3.2. Обов’язки Учасника:

3.2.1. Дотримуватися та виконувати умови Правил Розіграшу.

3.2.2. У разі визначення Учасника Розіграшу як такого, що має право отримати один із Призів Розіграшу, Учасник зобов’язаний виконати усі необхідні для цього дії, що зазначені в цих Правилах.
3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ УЧАСНИКІВ РОЗІГРАШУ
2.1. Учасниками Розіграшу можуть бути будь-які особи, які є громадянами України та проживають на території України.

Участь у Розіграші неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб заборонена.

2.2. Учасником Розіграшу може бути будь-яка особа, яка виконала всі умови, необхідні для участі в Розіграші, зазначені в цих Правилах.

2.3. Учасниками Розіграшу не визнаються і не мають права брати участь у Розіграші:
– працівники Організатора, які беруть участь в організації Розіграшу;

– чоловік або дружина осіб, зазначених у першому абзаці п.2.3. цих Правил, а також найближчі родичі (матір, батько, брати, сестри, діти);

– особи, які не відповідають умовам або не виконують умови цих Правил.
2. УЧАСНИКИ РОЗІГРАШУ
Автор: Марія Комарова
Верстка і дизайн: Дмитро Кругліков, Юлія Виноградська
Голос на відео: Володимир Бусько
Розробка відео: Анна ЧудановаДата публікації: 30.09.2021 р.

© 2021 Усі права захищені.
Інформаційне агентство ЛІГАБізнесІнформ