Наталя приїхала на вокзал сховатися від болю. Все життя вона прожила в селі, працювала на сільгосппідприємстві, потім санітаркою, нянькою в дитсадку, прибиральницею. Влітку збирала гриби та ягоди. За словами Ані, в Наталі немає нічого від маргіналки, вона звичайна сільська жінка. Тільки їй не пощастило.
Чоловік помер рано. На руках залишився син. Наталя його любила і ростила як могла. Син виріс, став пити і бити матір. Іноді невмисно ходив для цієї справи за прутами. Наталя терпіла. Довго. У Наталі вибите око, зламаний ніс, перебиті руки та ноги, від ударів залишилися вм'ятини на черепі, майже не залишилося зубів. Їй ледь за 50, але виглядає вона на сімдесят.
У рідному селі Наталя спочатку намагалася "впоратися з ситуацією" – тікала з дому, ночувала в лісосмузі, на кладовищі на могилах батьків. Просила допомоги у сусідів. Викликала поліцію. Поліцейські приїжджали, слухали скарги і резюмували – це ваші сімейні справи. Рік тому Наталя не витримала, зрозуміла, що одного разу син її просто вб'є. Взяла документи, сіла в електричку і приїхала до Києва. На вокзал. У Києві вона була вперше. Нічого тут не знала.
Спочатку Наталя три дні ходила вокзалом і думала, що далі робити, куди податися. Нікого крім сина-садиста у неї не було. Потім вона втомилася, сіла перепочити. І заснула. У неї вкрали сумку з документами. Наталя заплакала. Того дня на зміні була добросерда прибиральниця. Вона зауважила жінку, яка ридала, і допомогла. Принесла одяг, їжу. Допомогла з підробітком – прибиранням. Таким чином Наталка прожила понад місяць на вокзалі. Вдень підробляла, вночі спала, сидячи в залі очікування. Поки не зустріла Аню під час чергової роздачі їжі.
Аня звернулася зі своїм фірмовим запитанням: "Чим вам допомогти?" У відповідь Наталя заплакала. Наталя часто плаче. "Ви тільки не плачте, розкажіть, що з вами?" – наполягала Аня.