Рік тому в Україні ввели карантин, рекламний ринок обвалився і редакція LIGA.net не мала можливості продовжувати роботу. Ми звернулись до читачів. І майже п’ять тисяч людей стали поруч – підтримали нас фінансово.
LIGA.net One Year Anniversary.
Рік тому ви нас врятували.
Що ми зробили і який подарунок вам приготували

У вас не відключається реклама? Ви не отримуєте ексклюзивний контент? Будь ласка, повідомте нам про це на [email protected], або у чат підтримки внизу на сторінці підписки.

Що трапилось за рік?
Головне – ми стали більш сильними та стійкими. Завдяки вам ми вистояли у найважчі часи.
Тепер ви сплачуєте за роботу 15 журналістів (а це значна частина редакції).
Щомісяця вас більшає. Наприклад, у березні 2021 року кількість донорів зросла на 216 людей.
За ваші гроші ми проводимо розслідування діяльності корупціонерів у вищих ешелонах влади, силових органах та судах. Завдяки вам влада стає більш прозорою та чесною. Таємна кімната Вовка.
Пишемо для вас ексклюзивні якісні тексти: Війни майбутнього, Імперія патріарха Варфоломея та інші.
Створили відділ екстремально якісної журналістики, який глибоко досліджує важкі, неочевидні, але дуже важливі теми. Наприклад, Як коронавірус вигнав на вулиці тисячі людей або Як помирають лікарі, які ведуть боротьбу з пандемією.
Статті, які ви фінансуєте, виграють міжнародні та українські нагороди.
Ми навчилися робити для вас подкасти з українцями, які досягли успіху на світовому рівні.
LIGA.net залишається острівцем медіагігієни: найкраще дотримання професійних стандартів та нуль джинси.
Ви маєте знати: ми вас любимо. Тому всім своїм друзям-донорам вимкнули рекламу на сайті та раз на тиждень надсилаємо переказ 10 кращих текстів з усього світу.
З 23 березня у нас з’явилась платна підписка. Це три варіанти на вибір: “Друг” – 100 грн на місяць, “Партнер” – 200 грн/міс. та “Меценат” – 300 грн/міс. Кожен пакет містить різний перелік наших послуг. Максимальний – “Меценат”.
І ми вам його даруємо. Шановні та любі друзі, для всіх вас, хто оформлював підписку та підтримував нас у найважчий час (підписка має бути зроблена в будь-який день з 23.03.2020 до 23.03.2021), ми автоматично вмикаємо всі послуги (вам нічого не потрібно робити додатково – подарунок вже у вас)!

Сьогодні ми святкуємо: ми вистояли та виросли. Дякуємо вам за це.
Це тільки ваша заслуга. Зі святом, друзі!
Як це працює?
Ви сплачували щомісяця 100-150-200 грн? Тепер за ці гроші ви отримаєте всі послуги з пакету “Меценат”, який коштує 300 грн, та отримуватимете всі наші послуги, які вже є, і ті, які ще вигадаємо. Ціна для вас лишається незмінною протягом наступних 12 місяців. Ви отримуватимете максимум.
Важливо: в особистому кабінеті буде відображений ваш активний пакет відповідно до щомісячної суми, а не подарунковий. Не звертайте уваги - на свій email ви будете отримувати всі послуги з пакету "Меценат", навіть якщо в кабінеті зазначено, що ви "Друг".
4687

людей підтримало LIGA.net за рік

1000

Майже 1000 читачів регулярно підтримують LIGA.net

4

Кожен 4-й журналіст LIGA.net працює за кошти читачів

243

середня сума внеску

356

регулярних підписників до нас приєднались вже у 2021 році

639

людей скористались можливістю відключити рекламу

191

підписників на Patreon
50 000

грн найбільший внесок. 1 грн - найменший

У вас не відключається реклама? Ви не отримуєте ексклюзивний контент? Будь ласка, повідомте нам про це на [email protected], або у чат підтримки внизу на сторінці підписки.

Made on
Tilda