Хто ми, що ми робимо й навіщо просимо ваші гроші
Кто мы такие
2020
Хто ми такі
LIGA.net - діловий новинний сайт, ключовий актив медіахолдингу Ligamedia (входить до групи компаній ЛІГА). Першу новину ми випустили на сайті LIGA.net в 1997 році, і вже більше 20 років ми залишаємося достовірним джерелом інформації для мільйонів українців - без джинси, без впливу олігархів та згідно з кращими стандартами журналістики (за версією Інституту масової інформації).
#1
Хто власники
Групу компаній ЛІГА ще в 1991 році заснувала родина Бондаренків. Ключові напрямки групи управляються членами сім'ї.
#2
CEO Ligamedia і Гендиректор групи
Дмитро Бондаренко
Наша команда
Главный редактор LIGA.net - Борис Давиденко. Ему помогают Андрей Бродецкий (редактор LIGA.Tech), Петр Шуклинов (редактор LIGA.Новости), Андрей Самофалов (редактор LIGA.Бизнес), Ирина Андрейцив (редактор LIGA.Life), Дмитрий Фионик (редактор лаборатории экстремально качественного контента), Татьяна Павлушенко (редактор рубрики Мнения).
#3
головний редактор LIGA.net
Борис Давиденко
редактор LIGA.Бизнес
Андрій Самофалов
редактор LIGA.Tech
Андрій Бродецький
редактор LIGA.Life
Ірина Андрейців
редактор LIGA.Новости
Петро Шуклінов
редактор лабораторії екстремально якісного контенту
Дмитро Фіонік
редактор рубрики Мнения
Тетяна Павлушенко
У команду входять понад 40 журналістів, багато з яких досягли значних професійних успіхів - це володарі нагород і премій за якісну роботу.
Що ми робимо
За 23 роки роботи LIGA.net ми разом з читачами пройшли дві революції і кілька криз. Наша відмінність і головна цінність - достовірність. Щодня ми створюємо для читача чесний і максимально об'єктивний контент, розповідаючи, що й чому відбувається в Україні і світі.
#4
Ми вивчаємо і описуємо, чим живе український бізнес і що діється з економікою. Намагаємося докопатися до суті, що відбувається в українській політиці (і донести її до читачів). Ми також стали майданчиком для сотень, якщо не тисяч, експертів, мислителів, економістів, політологів і просто активних українців.

Шість років ми безперервно розповідаємо про ситуацію в російсько-українській війні - ведемо детальну хроніку.
Розслідування наших журналістів допомагають вирішувати проблеми українського суспільства. З опублікованого за останні тижні: хто, як і навіщо розгойдував паніку в Нових Санжарах. З'ясовували, хто стоїть за анонімними пабліками в Telegram. Першими розповіли про нову фінансову піраміду. Ми займаємося боротьбою з російськими фейками й дезінформацією - цілий розділ сайту присвячений цій тематиці.

Ваші гроші допоможуть нам продовжити свою роботу.
Навіщо нам допомога
LIGA.net - одне з небагатьох українських медіа, яке працює без джинси й впливу олігархів. Під час економічної кризи заробити на рекламі достатньо хоча б для зарплат журналістам неможливо. Тому ми звертаємося безпосередньо до читача.
#5
На що витратимо
Щодня ми робимо сотні новин і 5-10 статей, інтерв'ю та спецпроектів. Своїми публікаціями про суди, політиків, чиновників і активістів ми захищаємо інтереси громадянського суспільства. Наш діловий блок створює контент, який допомагає бізнесу приймати кращі рішення, іншими словами - робить економіку трохи ефективнішою. Ваші гроші допоможуть робити нашу роботу добре. Ми гарантуємо, що кожна ваша гривня буде витрачена на зарплати журналістів.
#6
Що покращимо в роботі
Завдяки вашій підтримці в майбутньому ми зможемо запустити багато нових проектів:

– збереження кількості і якості контенту;
– повноцінну україномовну версію сайту;
– сайт Liga.Life;
– нові розслідування;
– подкасти;
– інтерактивні спецпроекти.


Своїм внеском ви підтримаєте незалежну журналістику.
#7
Що ви отримаєте ще:
– станете членом клубу донаторів LIGA.net. і отримаєте доступ до групи з журналістами редакції в Facebook;

– зможете зафрендитися з улюбленими журналістами і дізнатися деталі про роботу редакції "за кадром";

– індивідуальну розсилку від редакторів LIGA.net: тільки найважливіше і цікавіше.
Made on
Tilda