– Знімати тобі подобається більше, ніж писати?
– Ні, це взагалі по-іншому. Коли я почала знімати, я зрозуміла, що все-таки люблю писати. Тому що, коли ти пишеш – тобі тепло, ти спиш, скільки тобі треба. Сам себе регулюєш. У тебе немає в підпорядкуванні 50-ти осіб, ти не повинен ні на кого справляти враження. У тебе зона комфортного маленького світу. Хоча Михайло Угаров завжди говорив, що писати набагато складніше.
– Він говорив: "Писати – справа самотня".
– Так. А зйомки – це фізично важко. Тому що це завжди довгі зміни, то спекотно, то холодно. А найжахливіше – це очікування. 90% часу ти чекаєш – поки переставлять світло, камери, поки загримують артистів. Потім знімати по 15 однакових дублів – боже, як це нудно. Але кіно – наркотик, на який підсаджуєшся з першого разу. – Коли розумієш, що можеш свою історію сам від початку і до кінця розповісти. І жодний, сука, режисер, не буде трактувати, змінювати, прибирати, додавати. Я теж змінюю, прибираю, трактую, але я ж маю право. Я зрозуміла, що важливі для мене тексти вже ніколи нікому не віддам – буду сама намагатися їх робити.
– На 1 квітня запланована прем'єра "Поганих доріг". У тебе є очікування за касовими зборами?
– Все-таки я сподіваюсь на резонанс. Коли працюю з серйозними темами – завжди намагаюся залишити місце гумору, іронії, парадоксу, а глядачі це цінують. До того ж там багато про любов і ненависть, це ж цікаво.
Наостанок задаю запитання про відчуття духу часу. Драматурги за природою інтуїти. Такі ворожки від пера. Отримую несподівану відповідь: "Я піддаюся панічним атакам, переживаю через все. Ситуації в світі, країні, дочки, мами... Але загалом мені дуже цікаво жити. Цікаво, що буде далі..."