Я була просто шокована, не знала, що мені взагалі робити в цій ситуації, як все зупинити і втекти з цієї квартири.
У Київ я потрапила вперше, не розуміла, де я, мобільного телефону в мене не було, був лише квиток додому на вечір. Я не зрозуміла, як ми опинилися в спальні. Я вже лежала на ліжку, а він мене цілував. В той момент я згадала дівчину з нашого колективу, яка постійно вдавала, що втрачає свідомість, привертаючи до себе увагу (так ми гадали).
І ось в цій ситуації я теж удала, що втратила свідомість. Причому я це зробила двічі або тричі. Я типу приходила до тями, щоб перевірити, що відбувається. Талашко дуже злякався. Він одразу почав питати, що зі мною, чи я чимось хворію? Я відповіла, що останнім часом зі мною таке відбувається, почала на ходу щось вигадувати, і він реально злякався.
До цього він взагалі ніяк не реагував на моє розгублене: "Що ви робите, мені незручно, припиніть". Тому ідея з втраченою свідомістю була просто спасінням. Я швидко одягнулася, почала ломитися в двері. Собака на мене загарчав. Талашко сказав: "Не переживайте, все добре, ми ж з вами друзі!"
Почав розповідати, яка я талановита, обіцяв провести мене в інститут, з усіма познайомити, перейшов на "Ви", став розмовляти майже пошепки. Він мене дійсно провів до Карпенка-Карого, по дорозі туди я вся тряслася, взагалі вже не думаючи про будь-який творчий відбір.
Ми прийшли. Він показав мені двері інституту, побажав успіху і пішов. До творчого відбору залишалося кілька годин, я не могла ні з ким спілкуватися, думала лише про те, що сталося. А ще про те, що в нього залишилися мої речі – маленький пакет, в якому був квиток додому. Я розуміла, що мені потрібно буде знову йти в цю квартиру...
Творчий відбір я пройшла. І до вечора тинялася на Львівській площі, – боялася загубитися. Десь за годину до поїзда я постукала в його двері, забрала свої речі. На вокзал мене повіз Талашко. Я знову не змогла йому відмовити. Чому? Не знаю. Можливо, тому, що не знала дороги. Можливо, через те, що не усвідомлювала, як діяти в такій ситуації.
Приїхала додому. Мама розпитувала подробиці, як все пройшло, я їй нічого не розповіла. Тоді вона ще наполягла зателефонувати пану Володимиру і подякувати за все. Мені довелося це зробити, щоб вона ні про що не здогадалася.
Вже приїхавши на іспити, я боялася йти повз кіоски з пресою. Всюди мені марилися мої "оголені" фото. Мені здавалося, от-от і я їх точно побачу. А потім побачила Талашка в інституті.
Я провалила іспит. Не стала навіть чекати результатів і сказала мамі, яка на цей раз поїхала зі мною, що отримала низький бал. Я не могла там бути. У мене було відчуття, що Талашко всім про мене розказав, що всі знають про те, що сталося і вважають мене за шльондру. Я і сама не знала, як це все назвати… Почуття були дуже змішані. Але точно розуміла – тут я вчитися не зможу і не хочу.
Травму, що він мені тоді завдав, я переживала дуже довго. Але то вже, напевно, друга частина історії.