Як згасає сигарета
Людство курить уже три тисячі років, хоча всі знають, що куріння шкідливе і викликає серйозні захворювання. Головна проблема – це дим. Коли сигарета підкурюється, вона нагрівається до високих температур та виділяє близько 6000 хімічних речовин. Близько 100 із них були визнані провідними органами охорони здоров'я шкідливими чи потенційно шкідливими. Високий вміст цих хімічних речовин у сигаретному димі є основною причиною захворювань, пов'язаних із курінням.
Завдяки відсутності процесу горіння інноваційні бездимні альтернативи, такі як системи для електричного нагрівання тютюну IQOS, або електронні сигарети IQOS VEEV, можуть доставляти нікотин без диму та попелу. Ці продукти, хоч і викликають звикання і не виключають усіх ризиків, мають потенціал значно знизити середній рівень шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами як для курця, так і для суспільства в цілому.

Розуміння проблем процесу горіння та ролі нікотину може допомогти прийняти обґрунтоване рішення про перехід на кращу альтернативу тим, хто продовжує курити і сьогодні.

А якщо в перспективі 20-25 років сигарети повністю зникнуть з лиця землі? Чи зможуть науково обґрунтовані альтернативи замінити сигарети? Про це читайте у рекламному проєкті ПрАТ "Філіп Морріс Україна" на Liga.net.
Використання IQOS та IQOS VEEV не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Рекламний проєкт.

За підтримки ПрАТ "Філіп Морріс Україна"